ШОК!Кращі друзі дівчини -  зовсім не діаманти!

ШОК!Кращі друзі дівчини - зовсім не діаманти!

   

Шановний Кліэнте!

компанія ZDT вітає Вас з наступаючим - Міжнародним жіночим днем ​​- 8 березня, бажає Вам щастя, здоров'я, любові і нагадує, що найкращі друзі дівчини - це зовсім не діаманти!

У сучасному, перенасиченому інформацією світі, де кожну секунду відбуваються мільйони подій і пригод, бути на зв'язку - це вже не примха, а нагальна потреба.

На жаль всі сучасні засоби комунікацій якими ми користуємося споживають електричну енергію, а значить залежать від її наявності та кількості.

На підставі всього вище сказаного компанія ZDT впевнено заявляє:

 Кращі друзі дівчини - це ПАУЕРБАНКІ!

акция монро пауэрбанк

Тільки для зареєстрованих на

сайті компанії клієнтів 

з 1 по 8 березня 2018 року

чекає 10% знижка на

 

Powerbank

Зовнішні акумуляторні батареї для смартфонів: велика ємність, великий струм на виході (1 А, 2,1 А, 3А), висока якість, індикатори заряду, кілька USB виходів. Це той випадок, коли більше - значить краще.

 

внешний аккумулятор

Зарядні пристрої

Зарядні пристрої для смартфонів допоможуть Вам "нагодувати" Ваш гаджет будинку, в офісі, в машині. Якісне виконання, кілька виходів, високий струм заряду.

качественная зарядка

USB шнури

Високоякісні шнури для обміну інформацією / зарядки Вашого телефону, смартфона або іншого гаджета в стильних обплетення, кольорах. Різна довжина шнурів дозволить вибрати підходящий саме Вам. І так - в наявності шнури і для продукції компанії Apple.

usb шнуры высокого качества

Скло захистне:2D, 2.5D, 4D

Захисне скло допоможе Вам зберегти цілим і неушкодженим екран свого телефону / планшету. Широкий вибір моделей, кольорів та висока якість виконання полегшить вибір захисту для вашого телефону.

качественная зарядка

ZDT - сделаем подарок не только приятным, но и полезным!

А для фанів діаматів, бонусна пісня! 27.02.2018
 (99 переглядів)
Link to This Pageqrcode